Veteriner Hekim Ali ATİKER

Evcil hayvanlarınız bizim önceliğimizdir. Dora Veteriner Kliniği'ndeki randevunuza ne bekleyeceğinizi ve nasıl hazırlanacağınız bilmek, süreç açısından hem siz hem evcil hayvanınız için daha hızlı ve daha keyifli hale getirecektir.

RANDEVUDA NE BEKLEMELİ ?

Adım 1: RANDEVUYA GELİŞ

Lütfen ilk randevunuza 20 dakika erken gelin, böylece yeni hasta formumuzu doldurmak için zamanınız olsun. (Nasıl yaparız:? Formu çevrimiçi olarak da doldurabilirsiniz. )
Veteriner hekiminizden doldurduğunuz sevk formunu yanınıza getirin. Ayrıca ilgili teşhis ve/veya laboratuvar test sonuçlarını sevke eklemelidir.
Aksi takdirde, lütfen randevunuzdan önce bir kopyasını isteyiniz.
Bu form , veteriner hekimlerimize mevcut tıbbi durum ve mevcut tüm ilaçlar dahil olmak üzere tıbbi bilgiler sağlar.
Geldiğinizde, resepsiyondaki güler yüzlü ekip üyemizle görüşün.

ÖNEMLİ!!!: Müşterilerimizin ve hastalarımızın güvenliği için LÜTFEN EVCİL HAYVANINIZI TASMALI olduğunu ve yeterli sıkılık ve sağlamlıkta olduğunu, ayrıca taşıyıcıda ve KAFES VE/VEYA SEYAHAT BOX'INI KONTROL ETTİRİN.

Adım 2: EVCİL HAYVANINIZ VE SİZ:

Veteriner Hekim/veteriner sağlık teknikeri ile tanışın.
Siz ve evcil hayvanınız, çalışma izin belgesi almış veteriner hekim ve veteriner sağlık teknikeri, yardımcı personel ile tanışma fırsatına sahip olacaksınız.
Evcil hayvanınızın tıbbi geçmişi, ekip üyemiz tarafında incelenicek ve sağlık sorunlarınızı karşıklı bilgi alış-verişi yaparak tartışacaksınız. Tüm soru ve endişelerinizi ele almak için zamnanınız olacak.

Adım 3: MUAYENE, TANI VE TEDAVİ:

Tam bir fiziki muayene yapıldıktan ve evcil hayvanınız değerlendirildikten sonra size önce teşhis, sonra tedavi seçenekleri sunulacaktır.
Veteriner hekimimiz, tedavi seçenekleri ve maliyetleri de dahil olmak üzere evcil hayvanınız için uygun bir tedavi belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.
Ayrıca teşhiş ve ilgi alanlarımızdan birinde birden fazla test yapmamız gerekebilir.

***Planlanmış bir randevu alamıyorsanız, en az 24 saat önceden haber vermekten memnuniyet duyarız. Randevunuzu daha uygun bir zamana yeniden planlayabilmemiz için lütfen bizi arayın. İletişim: : +90 542 228 1732

Herhangi bir nedenle planlanmış bir randevu alamıyorsanız, en az 24 saat önceden haber vermekten büyük memnuniyet duyarız. Randevunuzu daha uygun bir zamanda yeniden planlayabilmemiz için bizi aramanızı bekliyoruz.

Lütfen bir iptal politikamız olmamasına rağmen, veteriner ekibimizin programlarına uymak için elinizden gelenin en iyisini yapma konusunda değerlendirmenizi rica ettiğimizi belirtmek isteriz..

Kliniğinizde yatan evcil hayvanımı ziyaret edebilir miyim ?

Dora Veteriner Kliniği olarak, evcil hayvanınızın durumundan haberdar olmanın sizin ve aileniz için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.
Evcil hayvanınız kliniğe kaldırıldıysa, düzenli ziyaretler yapmanızı öneririz! Tanıdık yüzleriniz, iyileşme sürecinde evcil hayvanınıza gerçekten yardımcı olabilir.
Personelimizin verimliliğini korumak ve evcil hayvanınızın bizimle kalırken mümkün olan en iyi bakımı almasını sağlamak için, ziyaret için iki zaman dilimi sunuyoruz.
Ziyaret saatleri haftanın yedi günü 12:30 - 14:30 ve 18:30 - 20:30 saatleri arasındadır. Evcil hayvanınızın sağlık durumunda gece boyunca herhangi bir değişiklik olursa, hemen bir doktor sizinle iletişime geçecektir.
Bazen, çalışma programları veya diğer hafifletici koşullar nedeniyle, bu saatlerin bazı evcil hayvan ebeveynleri için gerçekçi olmayabileceğini anlıyoruz.
Bu durumda, alternatif ziyaret düzenlemeleri yapmak için lütfen bir klinik temsilcisiyle görüşün.
Ek olarak, kritik veya ölümcül hasta evcil hayvanları olan müşteriler için özel önem verilecektir.

Randevumu hazırlanmak için ne yapmalıyım ?

Evcil hayvanınız randevudan 12 saat önce aç kalmalıdır. Su iyidir, ancak bu süre zarfında hiçbir yiyecek tüketilmemelidir.
Veteriner hekimimiz, tedavi seçenekleri ve maliyetleri de dahil olmak üzere evcil hayvanınız için uygun bir tedavi belirlemek için sizinle birlikte çalışacaktır.
(Diyabetli hayvanlar veya başka şekilde tok kalması ve düzenli gıda alması belirtilenler hariç).
Evcil hayvanınızın normal ilaç programına devam edin ve tüm ilaçları yanınızda getirin.